Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 19 січня 18:04
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 сентября 2011, 09:33

Житомирських школярів відвідали друзі із Польщі

Польські школярі приїхали до своїх давніх друзів, що навчаються у загальноосвітній
20 вересня 2011 року у Консульстві РП у Житомирі Почесний консула РП Юрій Водерацький привітав гостей із Польщі – учнів та викладачів Варшавського ліцею №4.

Польські школярі приїхали до своїх давніх друзів, що навчаються у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №36 м. Житомира. Варто відмітити, що між ЗОШ №36 та Варшавським ліцеєм №4 вже понад 9 років триває багаторічна співпраця на освітянській ниві.

Метою цьогорічної зустрічі, став спільний проект, присвячений історії двох народів, часів Богдана Хмельницького. Під час перебування в Україні, учні вирушать в мандрівку історичними містами, що пов’язані з добою Хмельницького в Україні. Запланована подорож до Черкас,Чигирина, Білої Церкви та інших міст.

Почесний консул Юрій Водерацький відмітив користь такого роду заходів, адже саме молоді люди в майбутньому, формуватимуть відносини поміж двома дружніми народами.

Наразі Почесний консул зазначив, що спільне бачення історії, призведе до знищення білих плям, що протягом багатьох років виникали в двосторонніх відносинах. Проживання учнів в українських родинах, наблизить їх до пізнання краще української мови, культури, традицій українського народу. Це вагомий крок, аби молоді люди розуміли, наскільки історичні події, що відбулись в минулому, не повинні перешкоджати реалізації спільних справ в майбутньому.

Репортер Житомира
Погода, Новости, загрузка...