Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 червня 00:58
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 сентября 2011, 09:01

Щоб потрапити вночі до гуртожитку, через балкон більше лізти не треба

- Мені без різниці, чи є підписаний цей документ, чи ні. Щоб залізти через балкон
Житомирські студенти тепер можуть не хвилюватись, що після 23.00 їх не пустять до гуртожитку – міністр освіти звернувся до керівників вузів, щоб ті скасували таке обмеження. Хто “за”, а хто “проти” дізнавалися наші журналісти.

- Мені без різниці, чи є підписаний цей документ, чи ні. Щоб залізти через балкон пропуску не потрібно, ¬ жартує один із студент агроекологічного університету Віктор Клименко, що проживає в гуртожитку № 3. - Звичайно, я жартую. Уже майже три роки, що я живу в гуртожитку, намагаюсь приходити вчасно. Буває що й запізнююсь, тому можу піти ночувати до друзів, але це буває рідко. Тому, як я вже казав, чи є цей наказ, чи нема мені однаково.


Щоправда, коменданти гуртожитків про ініціативу міністра освіти ще навіть не чули. А дізнавшись про неї від журналістів, зазначили, що вони категорично проти «послаблення режиму».

- Нам ще нічого не говорили про наказ. Та я однозначно проти, - говорить Валентина Басова, комендант агроекологічного гуртожитку гуртожитку № 2, - Я розумію, що хочеться гуляти, але це ж все таки студентський гуртожиток і люди, я так розумію, прийшли сюди навчатися. Студенти мають відпочивати, вчасно харчуватися. Звичайно, якщо студент працює і приносить заяву, то ми його без вагань пропустимо. Ми відповідаємо за студента до 23:00, а хто тоді після одинадцятої години буде за нього відповідати? Я думаю мене підтримають багато комендантів студентських гуртожитків.

Але, як виявилось, чимало студентів запізнюються до гуртожитку зовсім не через «загули» - багато з них змушені після занять ще й працювати.

- Про цю ініціативу міністра освіти до вузів я дізналася щойно, - розповідає студентка ЖДУ ім. І. Франка Оксана Шидловська,. - Дуже задоволена, адже я хочу піти працювати. А через роботу мені прийдеться приходити додому пізно. З цим наказом не потрібно буде писати різних заяв, для того щоб приходити в гуртожиток вночі.

20 минут
Погода, Новости, загрузка...