Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 13 листопада 01:16
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 сентября 2011, 09:01

Щоб потрапити вночі до гуртожитку, через балкон більше лізти не треба

- Мені без різниці, чи є підписаний цей документ, чи ні. Щоб залізти через балкон
Житомирські студенти тепер можуть не хвилюватись, що після 23.00 їх не пустять до гуртожитку – міністр освіти звернувся до керівників вузів, щоб ті скасували таке обмеження. Хто “за”, а хто “проти” дізнавалися наші журналісти.

- Мені без різниці, чи є підписаний цей документ, чи ні. Щоб залізти через балкон пропуску не потрібно, ¬ жартує один із студент агроекологічного університету Віктор Клименко, що проживає в гуртожитку № 3. - Звичайно, я жартую. Уже майже три роки, що я живу в гуртожитку, намагаюсь приходити вчасно. Буває що й запізнююсь, тому можу піти ночувати до друзів, але це буває рідко. Тому, як я вже казав, чи є цей наказ, чи нема мені однаково.


Щоправда, коменданти гуртожитків про ініціативу міністра освіти ще навіть не чули. А дізнавшись про неї від журналістів, зазначили, що вони категорично проти «послаблення режиму».

- Нам ще нічого не говорили про наказ. Та я однозначно проти, - говорить Валентина Басова, комендант агроекологічного гуртожитку гуртожитку № 2, - Я розумію, що хочеться гуляти, але це ж все таки студентський гуртожиток і люди, я так розумію, прийшли сюди навчатися. Студенти мають відпочивати, вчасно харчуватися. Звичайно, якщо студент працює і приносить заяву, то ми його без вагань пропустимо. Ми відповідаємо за студента до 23:00, а хто тоді після одинадцятої години буде за нього відповідати? Я думаю мене підтримають багато комендантів студентських гуртожитків.

Але, як виявилось, чимало студентів запізнюються до гуртожитку зовсім не через «загули» - багато з них змушені після занять ще й працювати.

- Про цю ініціативу міністра освіти до вузів я дізналася щойно, - розповідає студентка ЖДУ ім. І. Франка Оксана Шидловська,. - Дуже задоволена, адже я хочу піти працювати. А через роботу мені прийдеться приходити додому пізно. З цим наказом не потрібно буде писати різних заяв, для того щоб приходити в гуртожиток вночі.

20 минут
Погода, Новости, загрузка...