Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 19:45
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 09:16

Житомирська влада виділила на підтримку малого бізнеса 500 тис. грн.

В області реалізуються заходи Комплексної програми підтримки малого підприємництва на
Обласна рада та обласна державна адміністрація приділяють особливу увагу фінансовій підтримці малого підприємництва в рамках програмних заходів. Якщо у 2010 році з обласного бюджету на ці цілі було виділено 400 тис. грн., то у цьому році рішенням обласної ради виділено 500 тис. грн, повідомляють в управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

В області реалізуються заходи Комплексної програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки, яка визначає основні шляхи реалізації державної політики розвитку даної сфери на регіональному рівні.

З метою розвитку підприємницької діяльності, економії часу та коштів, що витрачаються на отримання документів дозвільного характеру, усунення зайвих перешкод для започаткування бізнесу у 23 районах та 5 містах обласного підпорядкування працюють дозвільні центри. Лише упродовж І півріччя цього року дозвільними центрами області вже зареєстровано понад 6 тис. звернень суб’єктів господарювання, видано 2,5 тис. документів дозвільного характеру, надано 3,4 тис. консультацій суб’єктам підприємницької діяльності.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...