Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 09:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 09:16

Житомирська влада виділила на підтримку малого бізнеса 500 тис. грн.

В області реалізуються заходи Комплексної програми підтримки малого підприємництва на
Обласна рада та обласна державна адміністрація приділяють особливу увагу фінансовій підтримці малого підприємництва в рамках програмних заходів. Якщо у 2010 році з обласного бюджету на ці цілі було виділено 400 тис. грн., то у цьому році рішенням обласної ради виділено 500 тис. грн, повідомляють в управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

В області реалізуються заходи Комплексної програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки, яка визначає основні шляхи реалізації державної політики розвитку даної сфери на регіональному рівні.

З метою розвитку підприємницької діяльності, економії часу та коштів, що витрачаються на отримання документів дозвільного характеру, усунення зайвих перешкод для започаткування бізнесу у 23 районах та 5 містах обласного підпорядкування працюють дозвільні центри. Лише упродовж І півріччя цього року дозвільними центрами області вже зареєстровано понад 6 тис. звернень суб’єктів господарювання, видано 2,5 тис. документів дозвільного характеру, надано 3,4 тис. консультацій суб’єктам підприємницької діяльності.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...