Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 листопада 05:26
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2011, 09:08

«Кава без цукру» змінить концепцію під Рижука?

Зазвичай ефіри програми записувались на другому поверсі Еко-маркету у центрі Житомира

Житомирська програма «Кава без цукру», яка виходить на телеканалі Тоніс, змінить місце своїх звичних зйомок, щоб поговорити з головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком.

Зазвичай ефіри програми записувались на другому поверсі Еко-маркету у центрі Житомира на фоні вулиці Черняхівського. Нову програму за участю Рижука вже запишуть в обласній державній адміністрації.

За словами ведучого Василя Муравицького, звичне місце зйомок змінять, щоб підлаштуватися під графік голови Житомирської ОДА.

«Дирекція маркету дозволяє нам знімати програму лише у вихідні дні. Сергій Рижук має дуже щільний графік, тому ми змушені під нього під лаштуватися», - сказав ведучий.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...