Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 грудня 22:03
Анонси
В епіцентрі
Призначено нового прокурора Житомирської області
Призначено нового прокурора Житомирської області
Призначено нового прокурора Житомирської областіВолодимир Федоренко провів особистий прийом громадянВіталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2011, 12:16

Представники житомирського «УДАРу» надали матеріальну допомогу обласному будинку дитини

Голова Житомирської обласної організації партії Рустам Раупов та голова Виконавчого комітету
За повідомленням прес-служби партії, 26 вересня, напередодні Дня усиновлення партійці житомирського «УДАРу» побували з візитом у обласному будинку дитини.

Голова Житомирської обласної організації партії Рустам Раупов та голова Виконавчого комітету обласної організації Ярослав Лагута приїхали у дитячий заклад не з порожніми руками. Партійці подарували дитбудинку необхідну побутову хімію – понад 130 кг прального порошку, якого працівникам закладу вистачить на кілька місяців роботи.

«Сьогодні ми змогли вирішити одну з проблем цього дитячого будинку, проте розуміємо, що наша допомога знадобиться тут і в майбутньому. Ми неодмінно продовжимо нашу співпрацю, а ще закликатимемо інших людей, які хотіли б допомогти покращити життя діткам-сиротам, бути більш ініціативними та активними. І це не прояви політичного популізму, це питання людської моралі та милосердя», – зазначив Рустам Раупов.

Ярослав Лагута додав: після короткої екскурсії закладом партійці визначилися із наступним подарунком. «Це буде нове обладнання для тутешньої пральні», – сказав голова виконкому обласної організації партії.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...