Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 листопада 04:13
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2011, 10:18

Пальне в Житомирі: дизель та газ дешевшають, бензин - без змін

Так, А-80-й бензин торгувався на житомирських АЗС як і тижнем раніше в середньому
Як свідчать дані цінового моніторингу НТЦ «Псіхея», на кінець минулого тижня роздрібний ринок палива перебував у фактично замороженому стані – в групі бензинів спостерігались незначні коливання цін. Дизпаливо й пропан-бутан продовжили стабільно дешевшати.

Так, А-80-й бензин торгувався на житомирських АЗС як і тижнем раніше в середньому по 9,47 грн за літр, що на 0,22% більше, ніж місяць тому. При цьому незмінно найпривабливішими ціни на даний вид палива залишаються на заправках групи «Приват». Так на ANP ціна на низькооктан залишається на найнижчому по ринку рівні – 9,35 грн./л, «Укрнафта» заправляє А-80-м по 9,40 грн. за літр. Несподівано зросли ціни на низькооктановий бензин на АЗС «Авіас» - з 9,40 до 9,47 грн./л. При цьому ціни на заправках трійки лідерів все ще нижче середньоринкових – на 2%, 1,5% та 0,8% відповідно. У конкурентів економіка зовсім інша. На АЗС «Лукойл» заправитися А-80 можна по 9,77 грн./л, WOG – по 9,81 грн./л, ОККО – по 9,83 грн./л. В порівнянні з середньоукраїнськими це на 2,4%, 2,8% та 3% дорожче, ніж в середньому по країні.


На ринку А-92-го бензину спостерігається більш помітне зростання – за тиждень ціна в середньому по області зросла на 0,6%, за місяць – на 1% - до 9,98 грн. за літр. При цьому за останній тиждень підвищили ціни на «другий» практично всі оператори роздрібного ринку. Найбільш помітним зростання було на АЗС ANP, «Укрнафта» та «Авіас». Споживачі, що звикли традиційно найнижчі ціни на заправках цих операторів мали неприємність спостерігати підвищення вартості тут на 10 коп. – до 9,85 грн./л, 9,90 грн./л та 9.90 грн./л відповідно. На заправках ТНК А-92-й подорожчав за тиждень на 3 коп. – до 10,09 грн./л. Незмінними, але й все ще найвищими ціни на даний вид палива залишались на стелах АЗС «Лукойл» - 10,21 грн./л, ОККО – 10,31 грн./л та WOG і Shell– 10,34 грн./л.


В сегменті високооктанового А-95-го зафіксовано фактичну стабілізацію – при зростанні вартості літра даного палива за місяць на 0,45%, за тиждень зафіксовано незначний відкат на 0,04% до 10,24 грн.


Дизпаливо в житомирській області як і раніше демонструє стабільне зниження середньоринкової вартості – за місяць ціна впала на 0,63% до 9,57 грн./л при тижневій у -0,07%.


Продовжується зниження цін і на ринку скрапленого газу. Літр пропан-бутану за тиждень подешевшав в області на 0,15% й пропонувався в середньому по 6,51 грн.

20 минут
Погода, Новости, загрузка...