Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 21 липня 15:41
Анонси
В епіцентрі
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людейУ Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 октября 2011, 08:51

Майже третина працюючих Житомирщини отримує зарплату в межах мінімальної

«Статистика свідчить, що середньомісячна зарплата упродовж першого півріччя на державних
Таку цифру, спираючись на статистику головного управління пенсійного фонду в області, озвучив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко. За його словами, особливо помітною різниця в оплаті праці є при порівнянні зарплат на приватних та державних підприємствах:

«Статистика свідчить, що середньомісячна зарплата упродовж першого півріччя на державних підприємствах становила 2328 гривень, а на приватних – 1443 гривні. Середня зарплата працівників, які працюють у підприємців фізичних осіб за липень становила всього 887 гривень. Тобто навіть менше за мінімальну. Зрозуміло, що багато йде в «тінь». Тож ми маємо посилити роботу в такому напрямку»

Микола Олещенко зауважує, що виплата зарплат у конвертах лишається надзвичайно гострою та нагальною проблемою, вирішувати яку потрібно спільно з контролюючими органами області. Також чиновник висловив сподівання, що ситуація зазнає значних змін після реформи законодавства, яка передбачає підвищення відповідальності за нелегальну зайнятість

житомир ньюс
Погода, Новости, загрузка...