Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 листопада 04:14
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 октября 2011, 08:53

На Житомирщині відбулися уроки безпеки для найменших учасників дорожнього руху

Справжнім сюрпризом для учнів молодших класів стало вручення їм спеціальних виробів –
Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму сьогодні є одним з пріоритетних напрямків діяльності Державтоінспекції Житомирщини. У рамках проведення місячнику з безпеки руху тематичні уроки за участю представників ДАІ відбулися у більшості навчальних закладів області. Разом з правоохоронцями діти повторюють вже відомі їм ази безпечної поведінки на дорозі, а також із задоволенням вивчають нові для них правила.
27 вересня з повчальним уроком-вікториною до навчально-виховного закладу №65 м.Житомира завітали представники відділу ДАІ Богунського району міста на чолі з його керівником Андрієм Колядою. У затишній залі гостей радо зустрічали старші дошкільнята та школярі молодших класів. Вони з неприхованою цікавістю розглядали працівників ДАІ та щиро плескали у долоньки, вітаючи їх.

Працівники ДАІ, в свою чергу, приготували для дітей різні завдання, за допомогою яких найменші учасники дорожнього руху демонстрували свої знання з правил безпечної поведінки. Сподобалися дітлахам тематичні загадки з ПДР, відповіді на які вони давали усі разом. А ще їм було запропоновано розв’язати задачі, але, звичайно, не математичні, а ситуативні. Залюбки маленькі слухачі допомагали своїми знаннями вигаданим героям Зайчику-Вуханчику і Незнайкові правильно зорієнтуватися у тій або іншій ситуації, в які ті щоразу потрапляли. Діти не тільки активно брали участь в обговоренні, яких помилок допустилися герої задач під час переходу проїзної частини, чекаючи громадський транспорт і катаючись на велосипеді, але й самостійно розказували про те, яких правил слід дотримуватися, щоб не потрапити у подібні ситуації.

Слід зазначити, дошкільнята і школярі й самі готувалися до проведення уроку-вікторини разом з правоохоронцями, адже вивчили тематичні вірші та загадки.

Гості з Державтоінспекції завітали до дітей не з пустими руками. Кожна дитина дошкільного віку отримала з рук керівника Богунського районного ДАІ Андрія Коляди книжечки-розмальовки із зображенням різних ситуацій, що можуть трапитися на дорозі, а також з конкретними порадами, як уникнути подібних неприємностей.

Справжнім сюрпризом для учнів молодших класів стало вручення їм спеціальних виробів – світловідбивачів, які можна приладнати ніби прикрасу собі на одяг або на рюкзак. Відтак, повертаючись увечері додому з навчального закладу, діти матимуть змогу виділити себе і стати більш помітними у вечірніх сутінках для водіїв транспортних засобів. Розповсюдження таких корисних світловідбиваючих виробів серед дітей стало можливим завдяки спонсорській допомозі ТОВ «Рефлайт», яке спеціалізується на виготовленні світловідбивачів для пішоходів.
– Подібні спільні уроки з працівниками ДАІ мають надзвичайно важливий виховний вплив на дітей, - переконана директор НВК №65 Валентина Савчук. – Адже на дорозі і в дітей, та й у дорослих виникає безліч ситуацій, які вони просте не знають, як розв’язати. Такі уроки допомагають дітлахам обрати правильне їх вирішення. І, звичайно, приємно, що діти отримали сьогодні не просто подарунки, а дуже корисні речі, які в подальшому допоможуть їм зберегти власні здоров’я та життя.

У свою чергу, керівник Богунського відділу ДАІ м.Житомира Андрій Коляда пообіцяв, що подібні заходи будуть проводитися в навчальних закладах обласного центру і надалі, адже безпека дітей – це наша спільна справа.


Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...