П'ятниця, 19 квітня 22:50
Анонси
В епіцентрі
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату УкраїниЖитомирська волонтерка закликає містян продовжувати допомагати захисникамПроектна команда «Лабораторії підприємництва» взяла участь у тренінгу з підсилення спроможності громадЖитомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

12 апреля 2017, 14:32

Студенти і викладач ЖДТУ вибороли нагороди на чемпіонаті України з пауерліфтингу

У Києві протягом 7-9 квітня проходив чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих його вправ.

За результатами змагань команда спортсменів «CRAZY JACKS» з Житомира стала найсильнішою в Україні.

Свій значний вклад у командну першість зробили і представники Житомирського державного технологічного університету.

Зокрема, студент гірничо-екологічного факультету Трондюк Олександр, студент факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Кузьмук Андрій та доцент факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Ткачук Андрій зайняли призові місця у своїх вагових категоріях зі станової тяги та жиму лежачи відповідно.
Трондюк Олександр (група ЕО-34) змагався у тязі у ваговій категорії 82,5 кг та зайняв перше місце серед юніорів та у відкритому класі з результатом 265 кг (Pro дивізіон).
Кузьмук Андрій (група АТ-22В) у ваговій категорії 82,5 кг посів друге місце у тязі серед юніорів з результатом 240 кг (Аматорський дивізіон).
Ткачук Андрій (доцент кафедри А та КІТ ім. проф.. Самотокіна Б.Б.) зайняв друге місце у жимі лежачі у ваговій категорії 125 кг з результатом 202,5 кг (відкритий клас, аматорський дивізіон).