Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 грудня 17:57
Анонси
В епіцентрі
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплекси
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплекси
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплексиЖителі Житомирщині у жовтні здали до поліції 250 одиниць зброїЖитомирщина: результати місцевих виборів 29 жовтня 2017 року Лікарі провели медичні огляди жителів Пулинського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 июня 2017, 11:31

У ЖНАЕУ День факультету ветеринарної медицини відзначали у колі випускників

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня проходили святкові заходи з нагоди Дня факультету ветеринарної медицини, в рамках яких відбулася зустріч випускників 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.
Із 30-річчям факультету викладачів й студентів вітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, декан Анатолій Ревунець, колеги з інших факультетів, друзі та гості.
«На сьогоднішній день факультет ветеринарної медицини – це дуже потужний і популярний серед вступників факультет Житомирського національного агроекологічного університету. У першу чергу, це заслуга професорсько-викладацького колективу. Своєю професійністю, якісними і сучасними підходами у викладанні дисциплін досягають відповідних результатів, а фахівці, яких вони готують, затребувані на ринку праці. Тут створені усі умови для навчання, є хороша матеріальна база, можливість отримати практичні навики у роботі ветеринара на базі ветклінік, ферми чи у міському «Центрі захисту тварин». Приємно бачити у цьому залі випускників факультету, які впевнено можуть сказати, що головне покликання професії – рятувати і лікувати, вони втілюють у своєму професійному житті щодня. Я щиро бажаю, аби й нинішні і майбутні студенти факультету ветеринарної медицини, були так само успішними. Ще раз вітаю з Днем факультету, бажаю подальшого процвітання на довгі роки, хай щастить», - звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.
Проректор Людмила Романчук так само акцентувала увагу на можливостях матеріальної бази факультету, а ще відзначила рівень підготовки студентів, який дозволяє не лише працювати за фахом, але реалізуватися у науковій сфері та на викладацькій роботі.
Традиційно для усіх учасників святкувань на факультеті ветеринарної медицини влаштували концерт з українськими піснями, тематичними жартами КВН-команди, декламуванням власних поезій, відео та фото-підбірками.
Декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець під час виступу згадав трохи фактів з історії факультету і тих, хто був причетний до його створення та розвиває й нині. Подякував колективу за самовідданість і принциповість, професійність та прагнення зробити факультет кращим.
Ректор Олег Скидан відзначив викладачів та співробітників факультету подяками і грамотами.
З вітаннями до присутніх також звернулися і випускники факультету, згадуючи свої студентські роки – пари, практику, друзів, витівки, гуртожиток, викладачів і кураторів.
Погода, Новости, загрузка...