Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 26 травня 14:43
Анонси
В епіцентрі
Поліція забезпечує правопорядок та безпеку на підприємстві у Черняхівському районі
Поліція забезпечує правопорядок та безпеку на підприємстві у Черняхівському районі
Поліція забезпечує правопорядок та безпеку на підприємстві у Черняхівському районіУ Житомирському кафедральному соборі попрощались із загиблим морським піхотинцемНа Житомирщині розпочав роботу спецпідрозділ патрульної поліції ТОРСергій Сухомлин розповів про робочу поїздку до Індії та перспективи співпраці з індійськими компаніями
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 июня 2017, 11:31

У ЖНАЕУ День факультету ветеринарної медицини відзначали у колі випускників

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня проходили святкові заходи з нагоди Дня факультету ветеринарної медицини, в рамках яких відбулася зустріч випускників 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.
Із 30-річчям факультету викладачів й студентів вітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, декан Анатолій Ревунець, колеги з інших факультетів, друзі та гості.
«На сьогоднішній день факультет ветеринарної медицини – це дуже потужний і популярний серед вступників факультет Житомирського національного агроекологічного університету. У першу чергу, це заслуга професорсько-викладацького колективу. Своєю професійністю, якісними і сучасними підходами у викладанні дисциплін досягають відповідних результатів, а фахівці, яких вони готують, затребувані на ринку праці. Тут створені усі умови для навчання, є хороша матеріальна база, можливість отримати практичні навики у роботі ветеринара на базі ветклінік, ферми чи у міському «Центрі захисту тварин». Приємно бачити у цьому залі випускників факультету, які впевнено можуть сказати, що головне покликання професії – рятувати і лікувати, вони втілюють у своєму професійному житті щодня. Я щиро бажаю, аби й нинішні і майбутні студенти факультету ветеринарної медицини, були так само успішними. Ще раз вітаю з Днем факультету, бажаю подальшого процвітання на довгі роки, хай щастить», - звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.
Проректор Людмила Романчук так само акцентувала увагу на можливостях матеріальної бази факультету, а ще відзначила рівень підготовки студентів, який дозволяє не лише працювати за фахом, але реалізуватися у науковій сфері та на викладацькій роботі.
Традиційно для усіх учасників святкувань на факультеті ветеринарної медицини влаштували концерт з українськими піснями, тематичними жартами КВН-команди, декламуванням власних поезій, відео та фото-підбірками.
Декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець під час виступу згадав трохи фактів з історії факультету і тих, хто був причетний до його створення та розвиває й нині. Подякував колективу за самовідданість і принциповість, професійність та прагнення зробити факультет кращим.
Ректор Олег Скидан відзначив викладачів та співробітників факультету подяками і грамотами.
З вітаннями до присутніх також звернулися і випускники факультету, згадуючи свої студентські роки – пари, практику, друзів, витівки, гуртожиток, викладачів і кураторів.
Погода, Новости, загрузка...