Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 21 квітня 18:34
Анонси
В епіцентрі
Представники уряду та міської влади оглянули виробничі потужності «Житомирводоканалу»
Представники уряду та міської влади оглянули виробничі потужності «Житомирводоканалу»
Представники уряду та міської влади оглянули виробничі потужності «Житомирводоканалу»В Житомирі відбулися заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтикиВідбувся звітний концерт колективів музичної школи №1 імені Б.М. ЛятошинськогоФутбольний клуб "Полісся" представив склад команди, що гратиме у 3-му колі сезону 2017/18 років
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 сентября 2017, 17:49

Житомирська область: питання безпечного проживання в пріоритеті

20 вересня фахівці ДСНС спільно із представниками Національної поліції провели інструктажі з мешканцями с. Лугинки Лугинської об’єднаної територіальної громади щодо знань населенням правил безпеки життєдіяльності. Приводом стало зростання кількості пожеж на території Лугинського району. Загалом під час заходу організатори проінструктували 108 осіб.
У першу чергу мешканцям населеного пункту нагадувалося про початок опалювального сезону та правила безпечної експлуатації пічного й електроопалення. Також доводилася інформація щодо кількості пожеж та трагічних випадків від них, що сталися на території району з початку року. Особлива увага приділялася безпеці дітей і неприпустимості залишення їх без нагляду. Організатори заходу закликали батьків, бабусь та дідусів більш відповідально ставитися до навчання своїх дітей азам безпеки.
Самій же малечі у жартівливій формі рятувальники розказали до чого можуть призвести пустощі з вогнем та як потрібно себе поводити коли залишився вдома наодинці. Дітлахи активно включалися в розмову та навіть ставили запитання.
Також кожному із проінструктованих організатори вручили листівки з правилами безпечного поводження в побуті, на вулиці та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Погода, Новости, загрузка...