Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 21 липня 18:21
Анонси
В епіцентрі
Житомирських поліцейських привітали з професійним святом
Житомирських поліцейських привітали з професійним святом
Житомирських поліцейських привітали з професійним святомЖитомиряни вибороли перші місця на фестивалі «Зоряний прибій»В Житомирі ВО «Батьківщина» провела звітно-виборну конференціюНове освітлення музичної школи імені Бориса Лятошинського
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 сентября 2017, 17:49

Житомирська область: питання безпечного проживання в пріоритеті

20 вересня фахівці ДСНС спільно із представниками Національної поліції провели інструктажі з мешканцями с. Лугинки Лугинської об’єднаної територіальної громади щодо знань населенням правил безпеки життєдіяльності. Приводом стало зростання кількості пожеж на території Лугинського району. Загалом під час заходу організатори проінструктували 108 осіб.
У першу чергу мешканцям населеного пункту нагадувалося про початок опалювального сезону та правила безпечної експлуатації пічного й електроопалення. Також доводилася інформація щодо кількості пожеж та трагічних випадків від них, що сталися на території району з початку року. Особлива увага приділялася безпеці дітей і неприпустимості залишення їх без нагляду. Організатори заходу закликали батьків, бабусь та дідусів більш відповідально ставитися до навчання своїх дітей азам безпеки.
Самій же малечі у жартівливій формі рятувальники розказали до чого можуть призвести пустощі з вогнем та як потрібно себе поводити коли залишився вдома наодинці. Дітлахи активно включалися в розмову та навіть ставили запитання.
Також кожному із проінструктованих організатори вручили листівки з правилами безпечного поводження в побуті, на вулиці та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Погода, Новости, загрузка...