Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 25 березня 07:58
Анонси
В епіцентрі
Поліція та медики провели для житомирських дев’ятикласників «Годину нетривіальних знань»
Поліція та медики провели для житомирських дев’ятикласників «Годину нетривіальних знань»
Поліція та медики провели для житомирських дев’ятикласників «Годину нетривіальних знань»Поліцейський охорони Житомирщини посів друге місце у змаганнях з лижного кросуІгор Гундич провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім»Представники ВО «Батьківщина» зустрілися з фермерами Житомирщини
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 октября 2017, 11:00

Житомирська митниця ДФС: про надходження запитів на отримання публічної інформації станом на 01.10.2017

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) Житомирською митницею ДФС забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли на митницю поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так, з початку року до Житомирської митниці ДФС надійшло 29 запитів на отримання публічної інформації, з них 16 запитів - електронною поштою (в т.ч. 6 запитів отримано митницею за належністю, в порядку ст.22 Закону), 13 - поштою.

В розрізі категорій запитувачів відповідно до Закону станом на 01.10.2017 з початку року Житомирською митницею ДФС розглянуто запити від:

- фізичних осіб – 17 ( або 53 %);

- юридичних осіб – 6 ( або 20 %);

- представників засобів масової інформації – 8 ( або 27 %).

У вересні поточного року до Житомирської митниці ДФС надійшло 6 запитів на отримання публічної інформації, з них 5 запитів надійшло поштою, 1 – електронною поштою (в т.ч. 1 запит отримано митницею за належністю, в порядку ст.22 Закону).

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо: здійснення митних формальностей відносно товарів, транспортних засобів, сплати митних платежів, діяльності підприємств; статистичних даних щодо експорту-імпорту товарів; кадрових питань, іншої митної інформації.

За результатами розгляду відповіді на запити митницею надано своєчасно, з дотриманням вимог статті 20 Закону.

До уваги запитувачів.

Запитувачі інформації ототожнюють такі поняття як запит на отримання публічної інформації, звернення, надання консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи, при цьому дані категорії звернень є різними за наступними ознаками: правовими підставами, визначенням понять, формами, строком розгляду, змістом, вимогами оформлення, оплатністю, тощо.

Згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян”.

Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян” та пункту 5 розділу ІІ наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2015 № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.04.2015 за № 484/26929, зокрема, електронне звернення, надіслане до ДФС без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.
Погода, Новости, загрузка...