Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 грудня 17:54
Анонси
В епіцентрі
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплекси
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплекси
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплексиЖителі Житомирщині у жовтні здали до поліції 250 одиниць зброїЖитомирщина: результати місцевих виборів 29 жовтня 2017 року Лікарі провели медичні огляди жителів Пулинського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 октября 2017, 14:33

В Житомирській області обстежили ділянку автодороги Київ-Чоп

9 жовтня інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у місті Житомирі спільно з працівниками служби автомобільних доріг у Житомирській області обстежили ділянку автодороги Київ-Чоп.

Фахівці перевіряли стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху. Особливо ретельно перевірили аварійно-небезпечні ділянки доріг, місця концентрації ДТП, належне утримання смуги відведення та придорожніх територій. Виявлені недоліки у результаті перевірки поліцейськими зафіксовали у відповідному акті та видали приписи керівникам дорожньо організації для подальшого реагування.

"Захід триватиме до 4 листопада. Мета - усунути недоліки в утриманні вулично–дорожньої мережі та перевірити готовність дорожніх та комунальних служб до зими. Також посадовці, які відповідають за утримання доріг, у разі виявлення недоліків будуть притягатися до адмінвідповідальності, адже від цього залежить безпека дорожнього руху", – повідомив керівник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Омельчук Олександр Васильович.
Про результати проведених перевірок проінформують місцеві органи виконавчої влади.
Погода, Новости, загрузка...