Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 23 січня 06:00
Анонси
В епіцентрі
Різдвяно-новорічна зустріч у Житомирі
Різдвяно-новорічна зустріч у Житомирі
Різдвяно-новорічна зустріч у ЖитомиріУ Житомирі запалили новорічну ялинкуРік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплексиЖителі Житомирщині у жовтні здали до поліції 250 одиниць зброї
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 октября 2017, 13:07

У Житомирі систему опалення включено у 86% будинках житлового фонду

Увівторок, 11 жовтня, у Житомирі розпочався опалювальний сезон. Станом на 9.00 13 жовтня систему опалення включено у 86 % будинках житлового фонду міста. Із 19 лікувальних установ опалюються 15. Підключено до опалення 99% загальноосвітніх навчальних закладів (ліцей №25 буде підключено до опалення сьогодні). До опалення підключено 33 (із 39) дошкільних закладів.

Здійснити підключення зазначеної кількості об’єктів до теплопостачання у стислі терміни з технічних причин не можливо, крім цього має місце виникнення локальних пошкоджень, як на зовнішніх так і на внутрішньо-будинкових мережах теплопостачання. Відповідними службами вживаються заходи направленні на усунення зазначених пошкоджень та подальшого підключення будинків до теплопостачання.

З інформацією про стан підключення до опалення закладів соціальної сфери та житлових будинків, можна ознайомитися тут (презентація).

«Робота по включенню опалення триває. Спеціалісти КП «Житомиртеплокомуненерго» працюють безперервно, щоб якомога швидше подати тепло до будинків. Просимо житомирян у випадках відсутності тепла у своїх будівлях негайно повідомляти на телефон гарячої лінії: ​554-000 Call-центр КП «Житомиртеплокомуненерго» або КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради 15-80, (0412)481-481. Телефони «гарячої лінії» працюють цілодобово», - наголошує Олександр Фещенко, заступник міського голови.

«В цілому процес запуску опалення відбувається в робочому режимі. За ці дні сталося кілька поривів на мережах, але теплопостачальні організації одразу реагують та виконують ремонтні роботи», - каже Андрій Оніщенко, начальник управління житлового господарства міської ради.

«ОСББ на 100% готові до підключення опалення. Із 141 вже опалюються 115 будинків», - зазначає начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев.
Погода, Новости, загрузка...