Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 14 листопада 21:16
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 октября 2017, 10:38

На Житомирщині поліцейські виявляють порушників міграційного законодавства

В області проводяться спільні заходи поліції та міграційної служби по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Чергові рейди пройшли 26 та 27 жовтня в обласному та районних центрах, під час яких затримано 6 іноземців.

Усі затримані доставлялись до поліції для встановлення осіб та перевірки підстав перебування в Україні. У разі ненадання ними необхідних документів відносно чоловіків оформлялись відповідні адміністративні матеріали.

Так, за результатами проведення заходів на території області за період з 16 жовтня зафіксовано 50 порушень міграційного законодавства, у більшості випадків – перевищення терміну перебування іноземців в Україні. Відтак відносно 14 осіб прийнято рішення про примусове повернення до країни громадянства, щодо 2 – про добровільне повернення, ще 2 іноземцям заборонено в’їзд у нашу державу терміном на 3 роки. На порушників накладено штрафів на загальну суму близько 23 тисяч гривень.

- Заходи з протидії незаконній міграції були активізовані з серпня і нині є постійними у комплексі профілактичних дій поліції, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Їх мета – не дозволяти заїжджим гастролерам вчиняти в Україні будь-які протиправні дії: чи то адміністративні правопорушення, чи кримінальні. Необхідність адекватної реакції на появу «кримінальної міграції» у нас назріла уже давно, то ж дії поліції направлені на її подолання.

Нагадаємо, що у жовтні житомирськими оперативниками було затримано відразу дві групи іноземців, вихідців з кавказького регіону, які вчиняли розбої, крадіжки та інші злочини. Нині вони під вартою.

Лише упродовж серпня поліцейські спільно з міграційною службою виявили близько 370 адміністративних порушень, вчинених громадянами інших держав. Майже кожне третє пов’язане із правилами перебування в Україні і відповідно за матеріалами поліції порушники були притягнені працівниками міграційної служби до відповідальності. Відносно 35 осіб, переважно громадян СНД, були прийняті рішення про примусове
Погода, Новости, загрузка...