Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 18 жовтня 15:34
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку рокуУ Житомирі відбулось відкриття виставки робіт туристичної фотографіїЖитомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKОЗіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль Льону
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 ноября 2017, 15:47

Прокуратура запрошує студентів взяти участь у конкурсі та висловити свої ідеї щодо покращення роботи прокурора та взаємодії між прокурором і суспільством

Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України підписано наказ від 13.10.2017 № 289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами».
У рамках цього Наказу запроваджено щорічне (до 1 грудня) спільне проведення конкурсу творчих та/або наукових робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» на всіх рівнях вищої освіти.
Перший такий конкурс творчих робіт оголошено Міністерством освіти та науки України 25.10.2017.
На базі регіональних прокуратур створено комісії з оцінки робіт студентів, до складу яких увійдуть прокурори, представники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій та вищих навчальних закладів (за згодою), які за наслідками вивчення робіт оберуть 20 найкращих та скерують до Генеральної прокуратури України, де і буде проведено фінал конкурсу. 
Нагородження переможців відбудеться 13 грудня 2017 року, їх роботи опублікуються в офіційному виданні «Вісник прокуратури», з авторами зустрінеться керівництво прокуратури Житомирської області та Генеральної прокуратури України.
Так, учасникам конкурсів запропоновані наступні теми робіт: «7 кроків до покращення роботи прокурора»; «7 кроків прокурора назустріч суспільству».
Роботи студентів вищих навчальних закладів м. Житомира, а також житомирян, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» на всіх рівнях вищої освіти в інших регіонах, необхідно надіслати на електронні адреси прокуратури Житомирської області kadry@zhit.gp.gov.ua та zhitomkor@ukr.net до 17 листопада 2017 року. 
В листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, вищий навчальний заклад, у якому навчаєтесь, курс та спеціальність, а також засоби зв’язку – телефон, електронна адреса та адреса місця проживання.
Вимоги до робіт:
подаються самостійно підготовлені роботи студентів, які раніше не оприлюднювались;
роботи виконуються українською мовою.
Роботи оформлюються у вигляді:
доповіді (загальний обсяг не повинен перевищувати 4 друковані сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервал);
презентації Power Point загальним обсягом до 10 слайдів;
інтерактивної презентації (наприклад, судове засідання за участю прокурора, інтерв’ю для ЗМІ тощо) із текстовим супроводженням;
реклами (ролик, буклет, брошура тощо) із текстовим супроводженням.
Основним критерієм оцінки робіт є новизна, креативність та реальність впровадження пропозицій в діяльність органів прокуратури.
За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном (0412) 47-38-90.
Відділ роботи з
кадрами прокуратури Житомирської області
Погода, Новости, загрузка...