Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 18 жовтня 14:48
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку рокуУ Житомирі відбулось відкриття виставки робіт туристичної фотографіїЖитомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKОЗіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль Льону
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 ноября 2017, 16:20

Міська влада відзначила італійську асоціацію за вагомий внесок у розвиток інклюзивного освітнього середовища Житомира

Представникам італійської асоціації Cavaion nel Mondo 14 листопада керуючий справами виконавчого комітету Ольга Пашко вручила подяки.

Асоціації подякували за багаторічну благодійну допомогу школі «Всесвіт» та вагомий внесок в розвиток інклюзивної освіти в Житомирі.

Окрім того, Ольга Пашко передала слова вдячності від міського голови Сергія Сухомлина:

«Інклюзивна освіта – це динамічний процес, який знаходиться в постійному розвитку. Інклюзивна освіта є важливим підходом, який допомагає адаптувати освітню програму та навчальне середовище до потреб учнів, які відрізняються своїми можливостями. Переконаний, що команда Асоціації – це люди з високим інтелектуальним рівнем, а ваші успіхи базуються на досвіді та професіоналізмі співробітників. Я високо ціную співпрацю з Асоціацією Cavaion nel Mondo та сподіваюся на подальшу плідну спільну роботу».

Школа «Всесвіт» заснована в 1994 році. Шкільна програма навчання включає в себе обов'язкову державну програму, спецпрограми з вивчення італійської мови, а також широкий вибір факультативів й гуртків за інтересами. Школa працює за програмою інклюзивної педагогіки.
Погода, Новости, загрузка...