Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 17 жовтня 21:27
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку рокуУ Житомирі відбулось відкриття виставки робіт туристичної фотографіїЖитомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKОЗіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль Льону
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 декабря 2017, 17:21

У Житомирі обговорили питання дотримання трудового законодавства

1 грудня у прес-центрі Житомирської міської ради відбувся практикум «Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері дотримання трудового законодавства» Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України.

Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Модератом заходу виступила директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Вікторія Краснопір.

Участь у практикумі взяли начальник управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін, голова Житомирської міської організації роботодавців Олександр Оніщук, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Бойм та представники 20 об’єднаних територіальних громад Житомирської області.

Під час заходу обговорювалися важливі питання, зокрема, практичне здійснення повноважень щодо контролю за дотриманням законодавства про працю на прикладі роботи департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, порядок здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабміну від 26.04.2017 року №295; порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

Робота практикуму проходила у форматі діалогу та активної дискусії.
«Легальне працевлаштування, офіційна зарплата – це гарантований соціальний захист працівника, в тому числі у випадку втрати працездатності, профзахворювання, отримання допомоги по безробіттю, отримання необхідного страхового стажу, врешті - решт відчуття власної гідності працівника та гідне європейське обличчя підприємства-роботодавця. Ми маємо спрямувати зусилля на належне оформлення праці в інтересах кожної людини. Саме для цього і організовано практикум», - зазначила Вікторія Краснопір, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Учасники мали можливість ознайомитись із законодавчою базою у сфері трудового законодавства, поспілкуватися із представниками виконавчої влади та бізнесу.
Погода, Новости, загрузка...