Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 липня 21:10
Анонси
В епіцентрі
Житомирських поліцейських привітали з професійним святом
Житомирських поліцейських привітали з професійним святом
Житомирських поліцейських привітали з професійним святомЖитомиряни вибороли перші місця на фестивалі «Зоряний прибій»В Житомирі ВО «Батьківщина» провела звітно-виборну конференціюНове освітлення музичної школи імені Бориса Лятошинського
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 декабря 2017, 13:13

Надходження військового збору зросли на 24,4 млн.грн.

У січні-жовтні 2017 року платники які обліковуються у Житомирській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області направили до бюджету майже 107,5 млн. грн. військового збору, що на 29%, або на 24,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Збільшення находжень військового збору – це підтвердження того, що все більше роботодавців регіону працюють в правовому полі, відмовляються від виплати заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників на роботу.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід).

Військовий збір у повному обсязі перераховується до Державного бюджету.
Погода, Новости, загрузка...