Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 11 грудня 10:33
Анонси
В епіцентрі
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУМи не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в областіУ с. Базар вшанували пам’ять бійців армії Української Народної РеспублікиКращі урбаністи України долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 апреля 2018, 18:20

План заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики

Перше знайомство людини із космосом відбулося 12 квітня 1961 року. Космонавт Юрій Гагарін здійснив політ навколо Землі, який тривав 108 хвилин.

Гагарін не був вихідцем Житомира, але наше місто може пишатися іншою видатною особою, пов'язаною з космічною галуззю. Тут народився основоположник практичної космонавтики - Сергій Корольов. Саме під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, відбувся перший політ та вихід людини в космос.

В 1970 році в Житомирі було відкрито меморіальний будинок-музей Корольова. Сьогодні місто відоме і унікальним Музеєм космонавтики, названим на його честь. Комплекс є історичним, науковим, культурним і туристичним центром регіонального та національного значення.

Заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики, працівників ракетно-космічної галузі Україниз нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики, працівників ракетно-космічної галузі України відбуться у Житомирі.

План заходів

09-30 Покладання квітів до пам’ятника С.П. Корольову та урочисте проходження роти почесної варти житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

10-30 Покладання квітів до меморіального погруддя С.П. Корольова біля музею космонавтики по вул.. Дмитріській, 5.

Заходи в Музеї космонавтики:

Експозиція «Космос»

11-00 Відкриття тематичної фотовиставки;

12-00 Підбиття підсумків ІІІ Міжнародного відкритого конкурсу творчих робіт у галузі цифрового мистецтва «Яка прекрасна наша планета!»;

13-00 Підбиття підсумків конкурсу юних астрофізиків «Лабораторія Всесвіту»;

13-30 Майстер-класи для дітей «Створи ракету власними руками» та з робототехніки, інтелектуальна гра для старшокласників «Космотур», демонстрація «космічних» мультфільмів.
Погода, Новости, загрузка...