Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 серпня 21:14
Анонси
В епіцентрі
У Коростені поліцейські відзначили 16-річного В’ячеслава Прокопчука за мужній вчинок
У Коростені поліцейські відзначили 16-річного В’ячеслава Прокопчука за мужній вчинок
У Коростені поліцейські відзначили 16-річного В’ячеслава Прокопчука за мужній вчинокВікторія Краснопір: «Дякую вам за те добро, яке ви несете в наше місто»Перший житель Житомирщини скористається мікрокредитом «Рука допомоги» для відкриття автомайстерніЖитомирських поліцейських привітали з професійним святом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 мая 2018, 09:08

Житомирські митники вилучили таблетки з психотропними речовинами

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» у громадянина Молдови працівниками Житомирської митниці ДФС у співпраці з працівниками Житомирського прикордонного загону виявлено лікарські засоби з вмістом психотропних речовин.

Громадянин Модови, що слідував до України у якості пасажира мікроавтобуса «Mercedes Sprinter», намагався провезти через кордон препарати, обіг яких обмежено законодавством України. Під час проведення митно-прикордонного контролю в особистих речах вилучено 100 таблеток «Феназепаму». Про наявність таблеток громадянин не заявив за встановленою формою як усно так і письмово у митній декларації з наміром перемістити їх через митний кордон без обов’язкового письмового декларування.

Відносно правопорушника складений протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені.
Погода, Новости, загрузка...