Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 17 січня 22:05
Анонси
В епіцентрі
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуаціїІгор Гундич: Житомирщина – серце українських військовихНавчання у Житомирі: фахівці ДСНС врятували 5 чоловік та загасили імітовану пожежу в одному із готелів міста
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 мая 2018, 15:06

До початку купального сезону перевірили житомирський Гідропарк

За участі заступників міського голови Вікторії Краснопір та Сергія Кондратюка, директора КП «Парк» Ігоря Леонченка, міської комунальної рятувальної служби на воді, КП «Інспекції з благоустрою міста Житомира», управління Держспоживслужби в місті Житомирі, а також управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради відбулася нарада з перевірки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах міста.

Членами робочої групи було здійснено обстеження території парку, а також перевірка підготовки дорослого та дитячого міських пляжів до відкриття купального сезону і забезпечення безпечних умов для відпочинку населення на воді. Під час наради обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

«Гідропарк є перлиною міста Житомира і місцем традиційного відпочинку мешканців нашого міста. Ми маємо зробити так, щоб відпочинок житомирян був якісним та приємним, а головне безпечним, - каже Вікторія Краснопір.- Саме для цього скликана дана робоча група. Представниками робочої групи обстежено територію Гідропарку, а також акцентовано увагу на окремих моментах, які необхідно терміново усунути для створення відпочиваючим комфортних умов перебування в міському Гідропарку. Оскільки відпочинковий сезон розпочнеться з 1 червня, час дозволяє усунути всі недоліки і забезпечити відпочинок. Сподіваємось, що цього року громадяни мешканці нашого Житомира та гості будуть дотримуватись вимог щодо відпочинку в місцях масового відпочинку на воді. І наш пляжний сезон пройде безпечно».

Як поінформував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський, водолазами міської комунальної рятувальної служби на воді проведено обстеження дна акваторії пляжів, буями позначено межі запливу, підготовлено до використання за призначенням необхідне обладнання та плавзасоби.

Для забезпечення належного відпочинку громадян протягом купального сезону будуть залучатися комунальні служби міста, підрозділи органів внутрішніх справ, санітарно-епідеміологічної служби. Пляжі обладнано кабінами для переодягання, які готуються до експлуатації ,а також здійснюється прибирання території.

Для здійснення контролю за дотриманням правил безпеки під час купання та надання першої медичної допомоги на території міських пляжів буде організовано щоденне чергування рятувальників та медичного працівника. За допомогою засобів гучномовного оповіщення до відпочиваючих доводитиметься необхідна інформація стосовно температури води, заходів безпеки та правил поведінки на воді.
Погода, Новости, загрузка...