Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 лютого 02:34
Анонси
В епіцентрі
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуації
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 мая 2018, 17:00

Проведено онкоогляди населення в Овруцькому та Народицькому районах

21 травня у Народицькому та Овруцькому районах бригадою лікарів-онкологів КУ «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради проведено профілактичні огляди населення. Насамперед це стосується тих, хто входить до груп ризику, знаходиться під диспансерним наглядом.

Бригади лікарів-окологів, до складу яких входять онкохірург, онкогінеколог та мамолог, вже оглянули населення у Бердичівському, Коростенському, Новоград-Волинському, Чуднівському, Любарському, Бердичівському, Романівському, Баранівському, Радомишльському, Малинському, Лугинському, Олевському районах.
Цього дня у Народицькому районі огляди місцевих жителів провели: к.мед.н., лікар-онкогінеколог Аліна Миколаївна Кошмеринська, лікар-мамолог Арсен Володимирович Мурадян та лікар-онкохірург Віталій Миколайович Мельник. Фахівцями оглянуто 81 особу, із яких 16 отримали направлення на проведення обстеження в обласному онкологічному диспансері.
В Овруцькому районі огляди населення провели: к.мед.н., лікар-онкогінеколог Віктор Вільгельмович Кравчук, лікар-мамолог Дмитро Борисович Гуля та лікар-онкохірург Андрій Вікторович Степаненко. Фахівцями оглянуто 72 особи, із яких 11 отримали направлення на проведення обстеження в обласному онкологічному диспансері.

Крім того, обласні фахівці прочитали для сімейних лікарів, фельдшерів та медичних сестер лекції щодо профілактики онкозахворювань та відповіли на їхні численні запитання. Лікарі-онкологи з області закликали своїх колег насамперед не бути байдужими до людей, виявляти онкопатологію на доклінічній стадії, своєчасно реагувати та направляти хворих на обстеження в область. Проводити додаткові методи обстеження на онкомаркери; ФГДС, колоноскопію, УЗД; загальні розгорнуті аналізи крові та сечі; КТ, МРТ.
Кожна жінка після 40 років повинна щороку проходити мамо графічне обстеження, а до 40 років – УЗІ.
Фахівці наголосили, що виявити онкопатологію на ранніх стадіях та правильно провести лікування (відповідно до протоколів – комбіноване лікування) можливо лише у спеціалізованих закладах.
Жителі районів можуть записатися на прийом безпосередньо у реєстратурі онкодиспансеру або попередньо за телефоном: (0412) 43-82-92 з 13.00 до 16.00. У цьому випадку медики заведуть медичну картку на пацієнта та передадуть її до кабінету лікаря у визначений день прийому.
Погода, Новости, загрузка...