Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 лютого 02:58
Анонси
В епіцентрі
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуації
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 мая 2018, 12:19

Відбувся тренінг «Гендерне бюджетування як ефективний інструмент управління»

21 травня 2018 року на базі офісу проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" відбувся тренінг «Гендерне бюджетування як ефективний інструмент управління» в рамках проекту «Гендерна кав’ярня - 2» для працівників Житомирської міської ради, який реалізується управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з ЖОМГО «Паритет».

Особлива увага під час тренінгу зверталася на результативні показники бюджетних програм, які мають містити гендерну складову, оскільки, за словами Остапчук Олени, національної експертки з гендерного бюджетування, «міські програми розвитку мають якнайповніше відповідати потребам мешканців м. Житомира з урахуванням статі та віку».

Означений тренінг завершальний в рамках програми для групи, яка навчалася у першому півріччі 2018 року. Учасники та учасниці отримали сертифікати, які засвідчують успішне проходження тренінгової програми.

Додаткова інформація: цільова група проекту – посадові особи місцевого самоврядування, зокрема Житомирської міської ради. Тренінгова програма проекту має на меті підвищення поінформованості з питань забезпечення гендерної рівності, законодавчого забезпечення означеної діяльності, включення гендерної складової в безпосередню роботу працівників, а також під час розробки міських цільових програм тощо.
Погода, Новости, загрузка...