Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 22:10
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 мая 2018, 12:19

Відбувся тренінг «Гендерне бюджетування як ефективний інструмент управління»

21 травня 2018 року на базі офісу проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" відбувся тренінг «Гендерне бюджетування як ефективний інструмент управління» в рамках проекту «Гендерна кав’ярня - 2» для працівників Житомирської міської ради, який реалізується управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з ЖОМГО «Паритет».

Особлива увага під час тренінгу зверталася на результативні показники бюджетних програм, які мають містити гендерну складову, оскільки, за словами Остапчук Олени, національної експертки з гендерного бюджетування, «міські програми розвитку мають якнайповніше відповідати потребам мешканців м. Житомира з урахуванням статі та віку».

Означений тренінг завершальний в рамках програми для групи, яка навчалася у першому півріччі 2018 року. Учасники та учасниці отримали сертифікати, які засвідчують успішне проходження тренінгової програми.

Додаткова інформація: цільова група проекту – посадові особи місцевого самоврядування, зокрема Житомирської міської ради. Тренінгова програма проекту має на меті підвищення поінформованості з питань забезпечення гендерної рівності, законодавчого забезпечення означеної діяльності, включення гендерної складової в безпосередню роботу працівників, а також під час розробки міських цільових програм тощо.
Погода, Новости, загрузка...