Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 18 березня 17:25
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 мая 2018, 13:14

У Чуднівського району відпрацьовували дії у разі виникнення НС на арсеналах і базах зберігання боєприпасів

Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 03.10.2017 № 39053/0/1-17 щодо підвищення готовності до виконання заходів із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2017 № 514 управлінням цивільного захисту населення ОДА разом з Чуднівською РДА проведено спільні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А 1979.

Навчання відбулись 30 травня у м. Чуднів та с. Тютюнники Чуднівського району та складалось з двох етапів: теоретичного та практичного.

Метою тренувань є підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини, а також життєзабезпечення евакуйованого населення.

За легендою навчань поблизу населеного пункту Чуднів на території однієї з військових частин виникає пожежа з подальшою детонацією боєприпасів, внаслідок чого утворилася зона ураження з радіусом до 3 км. До неї потрапили 5 населених пунктів з населенням понад 7 тисяч осіб, в тому числі і населення м. Чуднів.

Під час тренувань практично відпрацьовували заходи з оповіщення про надзвичайну ситуацію, евакуації, розміщення евакуйованого населення, з обов'язковим урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, та забезпечення громадської безпеки і порядку в місті Чуднові, населення якого евакуюється до Тютюнниківської сільської ради.
Погода, Новости, загрузка...