Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 18 березня 17:35
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июня 2018, 11:55

«Зарядка з поліцейським»: так розпочинається ранок у дитячих таборах на Житомирщині

З 18 червня у літніх дитячих таборах області стартувала спеціальна акція поліцейських. Діти разом з правоохоронцями та іншими зацікавленими службами виконують фізичні вправи, що додають енергії та бадьорості на весь день.

18 червня ранкову зарядку у літньому таборі Житомирської загальноосвітньої школи № 14 для дітей провела представник управління сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради, а разом з дітьми вправи виконували й інспектори ювенальної превенції Житомирського відділу поліції.

20 червня «Зарядку з поліцейським» виконали юні відпочивальники оздоровчого табору «Карітас Олександівка» Новоград-Волинського району. Поліцейські місцевого відділку власним прикладом заохочували дітей до занять спортом та здорового способу життя.

- Ми плануємо продовжити таку незвичайну форму спілкування з дітьми й в інших таборах Житомирщини, аби охопити увагою якнайбільше юних відпочивальників, - розповіла начальник відділу превенції Наталія Гончарук. -
А загалом поліцейські постійні і часті гості у місцях відпочинку дітей, аби літо для малечі було безпечним та радісним.
Погода, Новости, загрузка...