Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 18 березня 17:36
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июня 2018, 16:11

Житомирян відзначили під час Українського муніципального форуму

19 червня Асоціація міст України проводила дводенний ХIV Український муніципальний форум у м. Києві. Під час заходу виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко оголосили проекти-переможці конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Серед переможців – Житомирська молодіжна ГО «Паритет» із проектом «Житомир – місто рівних можливостей», який буде реалізовуватися у співпраці із управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Головним управлінням статистики в Житомирській області.

У межах ініціативи передбачено публікацію статистичного аналітичного видання «Житомир: вчора, сьогодні, завтра» та інші активності.
Погода, Новости, загрузка...