Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 березня 14:44
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 июня 2018, 14:45

У Житомирі відбулися змагання з бочче, настільного тенісу, армреслінгу та шахів

В рамках фінансованого Європейським Союзом проекту «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями осіб з інвалідністю України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорт та туризмі», що реалізує ГО «Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів» в Житомирі, проводить свою діяльність клуб «FREEDOM».

У приміщенні спортивної зали ЖОО УТОГ 19 червня відбувся Житомирський обласний чемпіонат для осіб з обмеженими фізичними можливстями з наступних видів спорту: бочче, настільний теніс, армреслінг, шахи.

Гостями та учасниками заходу стали більше аніж 100 осіб з інвалідністю з різних куточків Житомирської області, а саме з м.Житомир, з Житомирського, Брусилівського, Баранівського, Коростишівського, Новоград-Волинського, Романівського, Ємільчинського та інших районів. Відкривали захід керівник проекту та директор ГО ЖОФСЗІ Олександр Лобов, заступник директора ЖОВ Фонду соціального захисту інвалідів Тетяна Денисенко, голова ЖОО УТОГ Валерій Дем’янчук.

Суддями чемпіонату були кваліфіковані тренери та спортсмени, котрі мають багаторічний суддівський досвід з рекреаційних видів спорту для осіб з інвалідністю. Кожен з них має високі особисті досягнення в спорті.

Переможцями стали:

Бочча (суддя Баришев Юрій)

I місце - Балагура Сергій, м.Житомир

ІІ місце - Лебідь Сергій, м.Пулин

ІІІ місце - Башинський Володимир, м.Житомир

Настільний теніс (суддя Бондарчук Віталій)

І місце - Луцько Михайло, смт.Народичі

ІІ місце - Данилюк Геннадій, м.Новоград-Волинський

ІІІ місце - Баль Сергій, смт.Брусилів

Армреслінг(суддя Мінгазов Руслан)

Дівчата

І місце - Савіцька Марія, м.Житомир

ІІ місце - Бессальнова Олеся, м.Новоград-Волинський

ІІІ місце - Осіпчук Марта, м.Житомир

Хлопці

І місце - Хіміч Олександр, м.Новоград-Волинський

ІІ місце - Луцишин Дмитро, м.Новоград-Волинський

ІІІ місце - Котов Микита, м.Житомир

Шахи (суддя Люба Володимир)

І місце - Тарасов Юрій, м.Житомир

ІІ місце - Власюк Андрій, м.Житомир

ІІІ місце - Савіцький Святослав, м.Житомир

Ми вітаємо всіх фіналістів та призерів чемпіонату! Всі переможці візьмуть участь в міжнародних змаганнях між клубами України та Білорусі, які відбудуться незабаром! Чемпіонат проводився з ціллю популяризації та розвитку спорту серед осіб з інвалідністю та залучення їх до активного і здорового способу життя.

Даний проект став можливим завдяки Програмі територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) «Білорусь-Україна», що фінансується за рахунок Європейського Союзу.
Погода, Новости, загрузка...