Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 березня 13:53
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 июня 2018, 11:25

В Олевському районі проведено командно – штабні навчання

З метою відпрацювання дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у мирний час та в особливий період в Олевську 20-21 червня проводились командно – штабні навчання із представниками спеціалізованих служб цивільного захисту, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Відпрацьовувалися дії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні умовних надзвичайних ситуацій, а саме: виток аміаку біля автобусної зупинки села Заборочче; спалах африканської чуми свиней в одному із приватних господарств району; пошкодження греблі на річці Уборть в селі Лопатичі.

По їх закінченню учасники заходу зібрались в районній державній адміністрації, де пройшло розширене підбиття підсумків, зокрема заслуховування позитивів у роботі служб та проблемних питань. Детальну оцінку надав заступник начальника управління цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Василь Миколайович Гриб.

У цілому за результатами проведення командно-штабного навчання спеціалізовані служби цивільного захисту району готові до виконання поставлених завдань.
Погода, Новости, загрузка...