Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 11 грудня 11:25
Анонси
В епіцентрі
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУМи не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в областіУ с. Базар вшанували пам’ять бійців армії Української Народної РеспублікиКращі урбаністи України долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июня 2018, 14:34

У Житомирі відбувся Круглий стіл «Пріоритет сьогодення – здорова особистість»

Сьогодні, 25 червня, напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом в прес-центрі відбувся круглий стіл «Пріоритет сьогодення – здорова особистість».

У засіданні круглого столу взяли участь заступник міського голови Вікторія Краснопір, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, представники державних структур, громадських об’єднань міст Житомира та Києва, які дотичні до протидії вживання наркотиків, їх незаконного обігу та проведення профілактичної роботи.

Директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко розповіла, що інформаційно – просвітницькі заходи до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом надзвичайно важливі та потрібні:

«Сьогоднішній круглий стіл зорієнтований на те, щоб поговорити не лише про статистику та цифри з даного питання, а і обговорити: чи залежнысть –це вирок і визначитись, хто повинен працювати у напрямку, щоб залежність не стала вироком».

Максим Кутишенко, головний лікар обласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради зазначив, що в житомирському наркодиспансері офіційно зареєстровано 1115 наркозалежних людей: «Це ті люди , які дійсно хочуть отримувати лікування, знають про свій діагноз і, насправді, не цураються цього».

Також в рамках заходів до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом на Михайлівській проходить вулична інформаційно-просвітницька акція «Здоровим бути здорово!».

У вуличній акції беруть участь структурні підрозділи Житомирської міської ради і громадські об’єднання, які займаються первинною та вторинною профілактикою негативних явищ в молодіжному середовищі.

Акція передбачає:

1. Інформаційні столи;

2. «Сушка малюнків, коміксів та плакатів «За здоровий спосіб життя»;

3. Інтелектуальні ігри для дітей та дорослих;

4. Акція «Малюємо разом!»;

5. Локації знань;

6. Мобільна лабораторія від ГО «Перспектива»;

7. Вуличне опитування.
Погода, Новости, загрузка...