Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 березня 14:34
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 июня 2018, 10:41

З початку року майже 39 тисяч житомирян скористалися можливостями Урядової програми «Доступні ліки»

З початку року майже 39 тисяч житомирян скористалися можливостями Урядової програми «Доступні ліки». Про це проінформувала начальник управління охорони здоровя міської ради Марія Місюрова. Середня вартість одного рецепта — 38,40 грн.

Програма «Доступні ліки» дозволяє громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. За програмою відпускають ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, щоб отримати препарати, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі (відзначені спеціальною наклейкою (див. фото)), та отримати обрані ліки.

«Станом на 22 червня у програмі беруть участь 50 аптек. З початку 2018 року за рецептами до лікарів звернулися 38998 житомирян. Всього виписано 72 330 рецептів, отоварено - понад 62 тисячі рецептів», - розповіла керівник управління охорони здоров’я.

Наразі Програма налічує 23 міжнародних непатентованих назви (МНН) лікарських засобів (239 торговельних назв):

17 МНН для лікування серцево-судинних захворювань (183 торговельних назви),
3 МНН для лікування цукрового діабету (43 торг. назви);
3 МНН для лікування бронхіальної астми (12 торг. назв).
Марія Місюрова анонсувала, що з 1 липня перелік ліків Урядової програми «Доступні ліки» має поповнитися ще чотирма новими міжнародними непатентованими назвами лікарських засобів, що використовуються під час трансплантації в доопераційний та післяопераційний періоди.

«У Житомирі проживає понад 134 тисячі пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, 10 207 пацієнтів, хворих на цукровий діабет ІІ типу, а 1679 житомирян хворіють на бронхіальну астму. Програма «Доступні ліки» є дійсно необхідною для покращення якості життя пацієнтів та запобігання виникненню ускладнень у хворих. У 2017 році за програмою «Доступні ліки» було відпущено лікарських засобів та компенсовано їх вартість аптекам на загальну суму 3 689,5 тис. грн, з початку 2018 року – на суму 2 404,6 тис. грн. Управлінням охорони здоров’я міської ради надаються консультації та оперативно вирішуються проблемні питання щодо реалізації програми за телефоном «гарячої лінії»: 42-10-41», - зауважила Марія Місюрова.
Погода, Новости, загрузка...