Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 21 лютого 07:46
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушень
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушень
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушеньІгор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июня 2018, 09:53

Квестове літо у «Супутнику»

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Супутник» відбулися квести «Здоровими бути модно!» та «Життя без насильства – кольорове». Під час квестів діти не лише відповідали на питання, але й рухалися, веселилися, виявляли винахідливість та підтримували командний дух. Команди-переможці отримали подарунки від організаторів – управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради та ЖОМГО «Паритет»

За словами Ірини Ковальчук: «Проведення таких квестів у ПЗОВ «Супутник» уже стало хорошою традицією, адже такі заходи проводяться з 2015 року. Дякуємо постійним партнерам – ЖОМГО «Паритет» та ПЗОВ «Супутник», з якими легко і приємно працювати. Спасибі й дітям, які з незмінним задоволенням долучаються до таких активностей!».
Погода, Новости, загрузка...