Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 22 вересня 19:58
Анонси
В епіцентрі
Зіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль Льону
Зіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль Льону
Зіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль ЛьонуСвоє професійне свято відзначають рятувальники ЖитомираЖитомирський ФК ІнБев презентував оновлену команду Екстра-лігиОлевська та Любарська ОТГ за підтримки «Програми U-LEAD з Європою» впроваджують практику Громадського бюджету
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июня 2018, 09:53

Квестове літо у «Супутнику»

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Супутник» відбулися квести «Здоровими бути модно!» та «Життя без насильства – кольорове». Під час квестів діти не лише відповідали на питання, але й рухалися, веселилися, виявляли винахідливість та підтримували командний дух. Команди-переможці отримали подарунки від організаторів – управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради та ЖОМГО «Паритет»

За словами Ірини Ковальчук: «Проведення таких квестів у ПЗОВ «Супутник» уже стало хорошою традицією, адже такі заходи проводяться з 2015 року. Дякуємо постійним партнерам – ЖОМГО «Паритет» та ПЗОВ «Супутник», з якими легко і приємно працювати. Спасибі й дітям, які з незмінним задоволенням долучаються до таких активностей!».
Погода, Новости, загрузка...