Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 17 листопада 13:02
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июня 2018, 09:53

Квестове літо у «Супутнику»

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Супутник» відбулися квести «Здоровими бути модно!» та «Життя без насильства – кольорове». Під час квестів діти не лише відповідали на питання, але й рухалися, веселилися, виявляли винахідливість та підтримували командний дух. Команди-переможці отримали подарунки від організаторів – управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради та ЖОМГО «Паритет»

За словами Ірини Ковальчук: «Проведення таких квестів у ПЗОВ «Супутник» уже стало хорошою традицією, адже такі заходи проводяться з 2015 року. Дякуємо постійним партнерам – ЖОМГО «Паритет» та ПЗОВ «Супутник», з якими легко і приємно працювати. Спасибі й дітям, які з незмінним задоволенням долучаються до таких активностей!».
Погода, Новости, загрузка...