Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 18 березня 18:12
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 июля 2018, 11:06

Презентація драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки від Олени Поліщук

Презентація драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки у незвичному оформленні, як твору-таємниці видатної української письменниці та цінителя культурної спадщини древлян, волинян-поліщуків, відбудеться 3 липня 2018 року о 18.00 в Домі української культури (вул. Велика Бердичівська, 61). Реєстрація учасників розпочнеться з 17.45. Вхід вільний.

Музичне привітання у виконанні Вікторії Рак, Юлії Бобровницької, Тетяни Мельник і Лариси Бойко не лише приємно вразить, зачаровуючи красою української пісні, але й розкриє нову грань таланту відомої поетеси та драматурга, адже деякі пісні звучатимуть на тексти віршів Лариси Косач-Квітки. Музично-поетична мініатюра за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки дасть змогу долучитися до деяких таємниць цього незвичного літературного твору. Про інші таємниці твору та їх відображення в новому художньому оформленні книги оповідатиме Олена Поліщук. А ще відвідувачі зможуть залучитися до деяких таємниць українських народних символів, познайомитися із виставкою українських старожитностей кінця XVIII – початку ХХ століття та ін. Гарний настрій відвідувачам й таємничу атмосферу презентації книги-загадки продовжить вікторина й фотосесія.
Погода, Новости, загрузка...