П'ятниця, 29 березня 17:03
Анонси
В епіцентрі
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громадіУ Житомирі своїми імеджевими та бізнес секретами ділилася Тетяна ВовкЖитомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’я

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

3 июля 2018, 11:35

Житомиряни у складі збірних команд України перемогли на Чемпіонаті Європи з баскетболу

З 16 по 24 червня 2018 року в м. Пула (Хорватія) проходив Чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів. У віковій категорії 60+ збірна команда України, до складу якої входили житомиряни Стебновський Сергій, Свірідов Олександр, Засік Григорій, Овсянніков Михайло та Ігнатьєв Віктор, стала переможцями чемпіонату Європи перемігши у фіналі збірну команду Чехії з рахунком 50 : 38.

А житомирянка Тетяна Курилло у складі жіночої збірної команди України 45+ також стала чемпіонкою Європи. У фіналі наші спортсменки впевнено обіграли збірну команди Латвії з рахунком 57 : 16. У цій грі Тетяна стала найрезультативнішим гравцем.