Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 лютого 03:28
Анонси
В епіцентрі
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуації
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 июля 2018, 20:09

Футбольне поле, дитячий простір та острівок дитячого дозвілля хочуть побудувати у Житомирі

В рамках проекту бюджет участі подали пропозицію щодо будівництва міні-футбольного поля із штучним покриттям на Мар'янівці.

«Створення якісного міні-футбольного поля із штучним покриттям (бельгійська трава) надасть можливість усім бажаючим у будь-яку пору року (окрім зими) проводити тренування, брати участь у змаганнях з міні-футболу. Існуюче футбольне поле з природною травою не забезпечує потреб усіх бажаючих», - пише автор проекту Олена Ничипорук.

Вартість проекту складає 1млн 499 тис. 995 грн.

Також подано проект щодо створення дитячого простору на вулиці Шевченка, 105.

Як зазначає автор проекту Сергій Маковський облаштування зони відпочинку для дітей та їхніх батьків зробить комфортні умови відпочинку та оновить прилеглу територію. Вартість такого проекту складає 499 тис. 115 грн.

Також подано проект, що передбачає створення острівку дитячого дозвілля у дворі будинку № 9 по провулку Вацківському з метою організації дітей дозвілля молодшого та дошкільного віку для вдосконалення фізичних якостей дітей.

«Майданчик дозволить зайняти дітей під час прогулянок на вулиці . Дитячий вуличний майданчик – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання приємного та корисного», - пише автор проекту Наталія Поліщук.

Дитячий майданчик розрахований для дітей віком від 3 до 12 років. Вартість такого проекту складає 499 тис. 100 грн.

Вже з 10 жовтня житомиряни матимуть змогу проголосувати за проекти, які вважають найбільш потрібними для втілення в місті.
Погода, Новости, загрузка...