Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 лютого 02:39
Анонси
В епіцентрі
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістів
Ігор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуації
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 июля 2018, 10:15

Доводи прокуратури Житомирщини щодо неправомірного використання бюджетних коштів підтримано в апеляційній інстанції

Правову позицію прокуратури Житомирщини щодо неправомірного використання Ушомирською сільською радою Коростенського району бюджетних коштів підтримав Рівненський апеляційний господарський суд.

Відтак, підтверджено законність рішення першої інстанції, яким визнано недійсним неправомірне рішення тендерного комітету Ушомирської сільської ради Коростенського району щодо визначення переможця торгів та договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти.

Натомість апеляційну скаргу Ушомирської сільської ради залишено без задоволення.

Як повідомлялося раніше, у жовтні 2017 року Ушомирською сільською радою Коростенського району прийнято рішення про намір укласти договір з переможцем торгів та у подальшому укладено з товариством договір про закупівлю за бюджетні кошти робіт на будівництві очисних споруд у с. Поліське вартістю майже 8,4 млн грн.

Однак прокуратурою встановлено, що процедуру закупівлі проведено з порушенням вимог чинного законодавства.

Задля захисту інтересів держави, з метою недопущення нераціонального використання бюджетних коштів, прокуратурою заявлено позов, який господарським судом Житомирської області задоволено.
Погода, Новости, загрузка...