Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 26 червня 02:34
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 сентября 2018, 16:51

Делегації з міст-побратимів та партнерів з інших країн привітали Житомир з 1134-річчям

Сьогодні, 8 вересня, з нагоди 1134-ї річниці заснування міста Житомир, міський голова Сергій Сухомлин провів офіційну зустріч з представниками іноземних делегацій.

У цей день Житомир відвідали Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, Почесний консул Республіки Словенія у м.Житомирі Майя Мартиненко, делегації з міст-побратимів: Кутаїсі (Грузія), Монтана (Болгарія), Плоцьк (Республіка Польща).

«Радий вітати почесних гостей у нашому місті. Житомир – це місто з особливим колоритом, багатими традиціями та славною історією. Головна цінність міста – це його жителі, які своєю щоденною працею творять історію Житомира. Дуже хочеться, щоб кожен, хто народився, виріс і живе тут, пишався тим, що він – житомирянин», - зазначив Сергій Сухомлин.

«Сьогодні Житомир впевнено крокує курсом європейської інтеграції, запроваджує новітні технології управління та виробництва, забезпечуючи поліпшення інфраструктури. Переконаний, що всі здобутки міста не були б можливими без правильного керівництва містом. Дякую очільнику Житомира - Сергію Івановичу Сухомлину», - сказав Генеральний Консул Республіки Польща у місті Вінниця Дамян Цярціньскі.

У цей святковий день міський голова побажав усім вам міцного здоров’я, миру та родинного затишку.
Погода, Новости, загрузка...