Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 15:10
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 сентября 2018, 16:51

Делегації з міст-побратимів та партнерів з інших країн привітали Житомир з 1134-річчям

Сьогодні, 8 вересня, з нагоди 1134-ї річниці заснування міста Житомир, міський голова Сергій Сухомлин провів офіційну зустріч з представниками іноземних делегацій.

У цей день Житомир відвідали Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, Почесний консул Республіки Словенія у м.Житомирі Майя Мартиненко, делегації з міст-побратимів: Кутаїсі (Грузія), Монтана (Болгарія), Плоцьк (Республіка Польща).

«Радий вітати почесних гостей у нашому місті. Житомир – це місто з особливим колоритом, багатими традиціями та славною історією. Головна цінність міста – це його жителі, які своєю щоденною працею творять історію Житомира. Дуже хочеться, щоб кожен, хто народився, виріс і живе тут, пишався тим, що він – житомирянин», - зазначив Сергій Сухомлин.

«Сьогодні Житомир впевнено крокує курсом європейської інтеграції, запроваджує новітні технології управління та виробництва, забезпечуючи поліпшення інфраструктури. Переконаний, що всі здобутки міста не були б можливими без правильного керівництва містом. Дякую очільнику Житомира - Сергію Івановичу Сухомлину», - сказав Генеральний Консул Республіки Польща у місті Вінниця Дамян Цярціньскі.

У цей святковий день міський голова побажав усім вам міцного здоров’я, миру та родинного затишку.
Погода, Новости, загрузка...