Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 21 лютого 08:23
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушень
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушень
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушеньІгор Гундич у Хорошеві вшанував воїнів-інтернаціоналістівУ Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 сентября 2018, 08:02

До Дня міста сертифікати на отримання житла отримали у Житомирі 19 родин учасників бойових дій

8 вересня, у Житомирі під час урочистих заходів з нагоди 1134-ї річниці Житомира сертифікати на отримання житла отримали представники 19 родин учасників бойових дій: 15 -ти учасників бойових дій на території інших держав та 4 -х учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Довідково: Упродовж останніх 5 років кошти з державного бюджету на придбання житла особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей не виділялись. В місті Житомирі 32 родини зазначеної категорії потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку. У 2018 році постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 №214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей. Розрахункова потреба вказаних коштів на місто Житомир для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та для осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав на 2018 рік складає 32,2 млн. грн. Доведений обсяг фінансування на Житомирську область на 2018 рік - 23,4 млн. грн. Доведений план фінансування на місто Житомир на 2018 рік - 20,1 млн. грн., з них: 1 черга - 14,3 млн. грн. – 15 осіб (сімей); 2 черга – 5,8 млн. грн. – орієнтовно 5 осіб (сімей). Відповідно до рішення міської комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей призначено компенсацію 15 особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей.
Погода, Новости, загрузка...