Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 16:22
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 сентября 2018, 08:02

До Дня міста сертифікати на отримання житла отримали у Житомирі 19 родин учасників бойових дій

8 вересня, у Житомирі під час урочистих заходів з нагоди 1134-ї річниці Житомира сертифікати на отримання житла отримали представники 19 родин учасників бойових дій: 15 -ти учасників бойових дій на території інших держав та 4 -х учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Довідково: Упродовж останніх 5 років кошти з державного бюджету на придбання житла особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей не виділялись. В місті Житомирі 32 родини зазначеної категорії потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку. У 2018 році постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 №214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей. Розрахункова потреба вказаних коштів на місто Житомир для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та для осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав на 2018 рік складає 32,2 млн. грн. Доведений обсяг фінансування на Житомирську область на 2018 рік - 23,4 млн. грн. Доведений план фінансування на місто Житомир на 2018 рік - 20,1 млн. грн., з них: 1 черга - 14,3 млн. грн. – 15 осіб (сімей); 2 черга – 5,8 млн. грн. – орієнтовно 5 осіб (сімей). Відповідно до рішення міської комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей призначено компенсацію 15 особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей.
Погода, Новости, загрузка...