Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 21:56
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 октября 2018, 22:08

Житомирян запрошують на Перші відкриті змагання зі скандинавської ходьби «Житомирська осінь Nordic Walking 2018»

6 жовтня у Житомирі відбудеться свято скандинавської ходьби з Першими відкритими змаганнями «Житомирська осінь NORDIC WALKING 2018», у рамках соціального проекту «Оздоровчий рух - енергія здоров'я». Проект проходить за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Захід проводиться з метою:
• популяризації та розвитку скандинавської ходьби в м. Житомирі та області;
• залучення людей різного віку до занять скандинавською ходьбою;
• створення умов для проявів спортивних здібностей населення;
• пропаганди здорового способу життя;
• підвищення іміджу Житомира як спортивного міста України;
• налагодження міжміських та міжнародних зв'язків.

Організаторами змагань є Організаційний комітет разом з ГО «Територія здоров’я, краси та успіху», ГО «Українська федерація скандинавської ходьби», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОО ФСТ «Україна», Житомирським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Учасниками змагань будуть діти з 8 років, молодь, чоловіки та жінки віком до 90 років, люди з особливими потребами, представники з інших міст України та інших країн.

«На захід запрошені представники «Книги рекордів України» для реєстрації рекорду України в категорії "Спорт, масові заходи", адже ми проводимо перші відкриті змагання зі скандинавської ходьби в обласному центрі за участі дітей. У програмі свята передбачено вручення офіційного диплому «Книги рекордів України» управлінню в справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради», - розповідають організатори..

В рамках інформаційно-просвітницького проекту «Оздоровчий рух - енергія здоров'я, енергія життя», який впроваджує ГО «Територія здоров’я краси та успіху», в навчальних закладах м. Житомира було проведено практичні зустрічі зі школярами. І на святі всі бажаючі можуть продемонструвати в перегонах засвоєну техніку скандинавської ходьби. Проект проходить за грантової підтримки управління в справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Для вас:
10-11.30- реєстрація;
11.30- офіційне відкриття;
12-12.45- старт на 1 км та 3 км;
13.15- Нагородження учасників.

Спільно з партнерами та спонсорами організатори готують для вас корисний, пізнавальний відпочинок.

Захід відбувається в партнерстві з Фестивалем ініціативних житомирян uCRAZYans. На алеях парку розкинеться ярмарок організацій, які підтримують ідею здорового способу життя й ознайомлять житомирян з новими проектами.
На святі учасники та гості зможуть відвідати практичні майстер-класи зі скандинавської ходьби, отримати корисні навички техніки нового виду фізичної активності.

Запрошуємо всіх житомирян та гостей міста долучитися до змістовного сімейного відпочинку на святі скандинавської ходьби та взяти участь у Перших відкритих змаганнях «Житомирська осінь NORDIC WALKING 2018» у парку ім. Гагаріна з 10.00 до 14.00.
Погода, Новости, загрузка...