Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 травня 06:16
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 октября 2018, 14:50

Подарунки від азербайджанських друзів

9 жовтня в обласній дитячій клінічній лікарні відбулася благодійна акція, яку провела громадська організація «Конгрес Солідарності Азербайджанців України».
Цього дня працівники лікарні, зокрема колектив хірургічного відділення № 1, яке очолює Петро Русак отримали від своїх давніх друзів благодійний подарунок: телевізор та іншу побутову техніку.
Подарунки від азербайджанських друзів

Цінні подарунки вручили голова громадської організації «Конгрес Солідарності Азербайджанців України» Ільгар Гасан Ага огли Мамедов та заступник голови КСАУ Ольга Мамедова, які подякували медикам за їхню працю та запевнили їх у подальшій підтримці та співпраці.

«Наразі у нашому хірургічному відділенні № 1 проводиться капітальний ремонт, чимало вже виконано, але ще потрібно багато зробити. Втім, ми впевнені, що нам вдасться реалізувати наші плани щодо оновлення відділення, оскільки нам допомагає багато меценатів та спонсорів, серед них і наші друзі – благодійники з громадської організації «Конгрес Солідарності Азербайджанців України», які завжди нам допомагають. Тож щиро дякуємо їм за багаторічну дружбу та підтримку», - зазначив Петро Степанович.

Від імені адміністрації закладу шановним гостям слова вдячності висловила заступник головного лікаря з медичної частини Світлана Русак.
Після завершення ремонту телевізор та техніку буде встановлено у відділенні
Погода, Новости, загрузка...