Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 16 лютого 11:02
Анонси
В епіцентрі
У Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 роках
У Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 роках
У Словечанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 рокахСухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуаціїІгор Гундич: Житомирщина – серце українських військових
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 октября 2018, 13:22

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин
Днями у приміщенні ГУ ДФС у Житомирській області із представниками провідних засобів масової інформації Житомира та області проведено брифінг на тему: «Легалізація заробітної плати - важлива складова сьогодення».

Начальник управління податків та зборів з фізичних осіб Денис Омельянчук проінформував громадськість про вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері занятості населення».

Зокрема відмітив, що в період з 5 вересня по 5 жовтня Головним управлінням ДФС у області проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності оформленням трудових відносин, відповідно до норм законодавства.

Наразі, контролюючими органами проводяться перевірки, щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

За порушення трудового законодавства у 2018 році для роботодавців загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.

Головне управління ДФС у Житомирській області рекомендує роботодавцям, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин забезпечити виконання вимог трудового законодавства відповідно до Кодексу законів про працю України - акцентував Денис Омельянчук.
Погода, Новости, загрузка...