Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 10 грудня 12:33
Анонси
В епіцентрі
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУМи не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в областіУ с. Базар вшанували пам’ять бійців армії Української Народної РеспублікиКращі урбаністи України долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 октября 2018, 13:22

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин
Днями у приміщенні ГУ ДФС у Житомирській області із представниками провідних засобів масової інформації Житомира та області проведено брифінг на тему: «Легалізація заробітної плати - важлива складова сьогодення».

Начальник управління податків та зборів з фізичних осіб Денис Омельянчук проінформував громадськість про вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері занятості населення».

Зокрема відмітив, що в період з 5 вересня по 5 жовтня Головним управлінням ДФС у області проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності оформленням трудових відносин, відповідно до норм законодавства.

Наразі, контролюючими органами проводяться перевірки, щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

За порушення трудового законодавства у 2018 році для роботодавців загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.

Головне управління ДФС у Житомирській області рекомендує роботодавцям, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин забезпечити виконання вимог трудового законодавства відповідно до Кодексу законів про працю України - акцентував Денис Омельянчук.
Погода, Новости, загрузка...