Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 22:06
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 октября 2018, 13:22

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин
Днями у приміщенні ГУ ДФС у Житомирській області із представниками провідних засобів масової інформації Житомира та області проведено брифінг на тему: «Легалізація заробітної плати - важлива складова сьогодення».

Начальник управління податків та зборів з фізичних осіб Денис Омельянчук проінформував громадськість про вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері занятості населення».

Зокрема відмітив, що в період з 5 вересня по 5 жовтня Головним управлінням ДФС у області проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності оформленням трудових відносин, відповідно до норм законодавства.

Наразі, контролюючими органами проводяться перевірки, щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

За порушення трудового законодавства у 2018 році для роботодавців загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.

Головне управління ДФС у Житомирській області рекомендує роботодавцям, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин забезпечити виконання вимог трудового законодавства відповідно до Кодексу законів про працю України - акцентував Денис Омельянчук.
Погода, Новости, загрузка...