Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 14 листопада 22:02
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 ноября 2018, 11:47

У Житомирі продовжують шукати кандидатів у патронатні вихователі

«Візьми дитину у родину» у Житомирі продовжують інформаційна компанія, щодо Патронату над дитиною. Фахівці Служби у справах дітей Житомирської міської ради шукають осіб, які мають можливість узяти у свою сім’ю на тимчасове утримання дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Патронатні сім’ї дають змогу відразу після обстеження стану здоров’я направляти дитину у будинок патронатного вихователя, де вона перебувала б до трьох місяців, а в окремих випадках – до шести.

За цей час до сім’ї, з якої вилучено дитину, буде застосовано усі можливі профілактичні заходи впливу, спрямовані на усунення причин порушення у ній прав дітей на безпечні умови життя, охорону здоров’я, фізичний, духовний та соціальний розвиток.

За результатами роботи орган опіки та піклування вирішує питання повернення дитини в рідну сім’ю або подальшого влаштування дитини до сімейних форм виховання.

Аби стати патронатним вихователем, потрібно: мати громадянство України, досвід виховання дитини та відповідні житлові умови.

На 1 листопада 2018 року у Житомирі зареєстровано 9 кандидатів у патронатні вихователі. І вже передано пакет документів, одного із кандидатів, на розгляд до Міністерства соціальної політики.
Погода, Новости, загрузка...