Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 14 листопада 21:15
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 ноября 2018, 14:49

Найактивніші голови ОСББ та представники управління муніципального розвитку на чолі із заступником міського голови Сергієм Кондратюком взяли участь у дискусії

Сьогодні, 7 листопада, у Києві Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом із Асоціацією управителів житла організували практичну дискусію «Формування прозорих договірних взаємовідносин в багатоквартирному будинку: Співвласник – Управитель – Надавач комунальної послуги (монополіст)». На захід запрошені представники депутатського корпусу, громадського сектору, АОСББ, ОСББ, управителі-практики, експерти з різних регіонів України. Серед учасників практичної дискусії заступник міського голови Сергій Кондратюк, представники управління муніципального розвитку Житомирської міської ради, голови ОСББ Житомира, які вже мають перші досягнення у сфері впровадження енергоефективності в житловому секторі.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк поділився успішним досвідом реформування житлового господарства Житомира та під час свого виступу, зокрема, зазначив, що в Житомирі вже діють 272 ОСББ, які створені в 332 багатоквартирних житлових будинках. ОСББ є найактивнішими учасниками програми з енергозбереження. «Теплим кредитом» успішно скористалися вже 49 ОСББ Житомира.

У форматі дискусії учасники заходу обговорили питання шодо сприяння органів місцевого самоврядування в розбудові конкурентного середовища на ринку послуг з управління багатоквартирними будинками; прав та обов’язків управителя та співвласників багатоквартирних будинків; шляхів формування прозорих відносин у процесах забезпечення населення багатоповерхівок якісними житлово-комунальними послугами тощо.
Погода, Новости, загрузка...