П'ятниця, 29 березня 12:16
Анонси
В епіцентрі
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громадіУ Житомирі своїми імеджевими та бізнес секретами ділилася Тетяна ВовкЖитомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’я

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

27 ноября 2018, 15:00

Житомиряни вибороли призові місця на Чемпіонаті України з карате

24-25 листопада у м.Одесса проходив Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Змагання, у яких взяли участь понад 500 спортсменів з 14 областей, є першим етапом відбору до складу національної та молодіжної збірної України на 2019 рік.Успішно на чемпіонаті виступили житомиряни, які представляли 2 клуби: «Додзе» та «Саторі». Перше місце вибороли у розділі командне ката: Бондаренко Максим, Яворський Анджей та Талько Михайло. Друге місце у загальному заліку серед чоловіків у ваговій категорії до 67 кг виборов Корягін Єгор. Третє місце у розділі ката 14-15 років посіла Нужда Дарина. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом.