Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 09:55
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 ноября 2018, 11:42

Послуги з вивезення побутових відходів на території КП «ВЖРЕП №1» буде надавати КП «Автотранспортне підприємство 0628»

Сьогодні, 28 листопада, на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про тимчасове визнання КП «Автотранспортне підприємство 0628» міської ради виконавцем послуг з вивезення побутових відходів.

Начальник управління житлового господарства міської ради Юрій Мостович повідомив, що проект даного рішення підготовлено з метою недопущення погіршення санітарного стану території м. Житомира та у зв’язку із ситуацією, яка утворилася із наданням послуг з вивезення побутових відходів та вторинної сировини на території КП «ВЖРЕП №1», а саме: необхідністю визначення нового виконавця вказаних послуг на конкурсних засадах. Конкурс призначено на 13 грудня 2018 року.

Своїм рішенням виконавчий комітет міської ради доручив управлінню житлового господарства міської ради укласти із КП «Автотранспортне підприємство 0628» міської ради договір на надання послуг з вивезення побутових відходів та вторинної сировини, що утворились в результаті роздільного збирання на певній території м. Житомира, з 1 грудня 2018 року до визначення нового виконавця вказаних послуг на конкурсних засадах, згідно з тарифом, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.01.2018 №40.
Погода, Новости, загрузка...