Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 10:04
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 ноября 2018, 15:07

У Житомирі юні знатоки поліцейської діяльності випробовували себе у брейн-рингу

29 листопада у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва у ході реалізації медіа-проекту «Про мою поліцію» дев’ятикласники загальноосвітньої школи №36 взяли участь в інтелектуальній грі на правову тематику. Інспектори ювенальної превенції поліції, запрошені в якості суддів гри, віддали безззаперечну перемогу учням.

Безпосередньо самому брейн-рингу передувало знайомство з роботою поліцейських спецпризначенців.

Фільм-розповідь одного з бійців роти поліції особливого призначення ГУНП Житомирщини з кадрами реальних тренувань та підготовки правоохоронців до виконання службових завдань неабияк зацікавив школярів. Ця програма є однією з семи спеціально створених у рамках медіа-проекту «Про мою поліцію», який реалізують за підтримки ПРООН та уряду Нідерландів автори ідеї Дмитро Раков та Назарій Томчук.

Зустрічі з школярами у форматі «живих бібліотек» та сьогоднішня інтелектуальна гра також є складовими названого проекту.

Відтак після перегляду програми старшокласники перейшли до правової вікторини.

- Ми були приємно здивовані, наскільки школярі обізнані з нашою роботою. На запитання читачів про поліцейські заходи та спеціальні засоби діти швидко давали чіткі та правильні відповіді, - поділилась враженнями начальник служби ювенальної превенції ГУНП Наталія Гончарук.

Відтак і результат гри був відповідний – 6:1 на користь старшокласників. За їх знання та активність їх нагородили дипломами та подарунками.
Погода, Новости, загрузка...