Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 20 жовтня 20:21
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДАВолодимир Ширма скликає позачергову сесію Житомирської обласної радиГолова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 ноября 2018, 08:47

Cемінар-нарада з головами об'єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад Коростенщини, Хорошева, Лугин, Олевська, Пулин та Черняхова

Фахівці Головного управління ДФС у області продовжують виїзні семінар-наради по території всієї області. На цей раз пройшла така інформаційно - практична зустріч з головами об'єднаних територіальних громад Коростенського, Хорошівського, Лугинського, Олевського, Пулинського, Черняхівського районів. На території цих районів створено вже 12 ОТГ, та у перспективі планується ще створення 2 ОТГ.

У заході прийняли участь заступник начальника ГУ ДФС у Житомирській області Катерина Риженкова, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області Денис Омельянчук, та начальник управлання праці, начальник Коростенського управління ГУ ДФС у Житомирській області Ірина Захарчук.

Заступник начальника Катерина Риженкова відкрила семінар-нараду та донесла до представників органів самоврядування про сервісне обслуговування платників податків, які надаються фіскальною службою, та прокоментувала про окремі із них, зокрема: де можна ознайомитися із реєстром виданих ліцензій платникам податків, інформацію під рубрикою «дізнайся більше про свого бізнес-партнера» в частині податкового боргу, запитання - відповіді із загально - доступного інформаційно ресурсу, та ряд інших важливих напрямків сервісних послуг.

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області Денис Омельянчук зупинився на особливостях адміністрування у частині сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки громадянами, необхідності проведення звірки з податковими органами, зокрема використання земельних ділянок за цільовим призначенням, інвентаризації договорів оренди земельних ділянок, нарахування ПДФО та отримання соціальної знижки.

Окремим питанням на заході обговорили шляхи та заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці, зокрема що стосується офіційного працевлаштування громадян на території громад.

Участники зустрічі обговорили напрямки, проблеми та перспективи розширення податкової бази місцевих бюджетів в умовах реалізації реформи місцевого самоврядування. Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та майбутньої плідної співпраці.
Погода, Новости, загрузка...