Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 26 червня 03:20
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 января 2019, 09:41

До Житомирського прикордонного загону завітали діти з Колядою

В другий день Різдвяних свят, до персоналу Житомирського прикордонного загону завітали діти з Духовної недільної школи, що діє при Свято-Михайлівському кафедральному соборі. Учні прийшли до охоронців кордону з Різдвяною Колядою та вітаннями з народженням Богонемовляти Ісуса Христа.

Віншування персоналу розпочалось з різдвяних колядок, які переросли в Різдвяне дійство з різними віршами-побажаннями на добрий та щасливий рік. З захопленням та зачаруванням присутні споглядали виступ колядників.

Завершилось дійство подарунками. Вихованці недільної школи отримали солодощі від прикордонників, а охоронці кордону – гарний настрій та обереги зроблені та зібрані руками малечі для передачі в зону проведення ООС.

Зазначмо, що дані заходи були організовані за сприяння військового священика (капелана) отця Андрія, який наприкінці благословив всіх присутніх на ратну справу з охорони рідної землі в новому Християнському році.
Погода, Новости, загрузка...