Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 26 червня 03:18
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 января 2019, 15:05

У Житомирській області зупинено торгівлю недоброякісним алкоголем та цигарками. Вилучено продукції на суму понад 800 тис. грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області зупинили незаконну торгівлю фальсифікованими підакцизними товарами, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено, що на території області здійснюється незаконне зберігання, перевезення, збут через мережу Інтернет та торгівельні точки незаконно виготовленого фальсифіковано алкоголю та сигарет, шкідливих для життя і здоров’я людей.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 4 тис. літрів алкогольного фальсифікату, частина якого була розлита в тетрапакети типу «Bag-in-Box» та 587 пачок цигарок загальною орієнтовною вартістю більше 800 тис. грн. Автомобіль, яким здійснювалось незаконне транспортування підакцизної продукції, вилучено також.

Триває слідство.
Погода, Новости, загрузка...