Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 17 січня 21:21
Анонси
В епіцентрі
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуаціїІгор Гундич: Житомирщина – серце українських військовихНавчання у Житомирі: фахівці ДСНС врятували 5 чоловік та загасили імітовану пожежу в одному із готелів міста
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 января 2019, 17:48

У Житомирі підвели підсумки проекту «Сталий спортивний розвитку для кожного»

Сьогодні, 11 січня, у прес-центрі Житомирської міської ради відбулося підведення підсумків щодо завершення проекту «Сталий спортивний розвитку для кожного».

У прес-конференції взяли участь активні учасники проекту «Сталий спортивний розвитку для кожного», а саме: соціальні працівники, психологи, педагоги, студенти, а також представники громадськості та ювенальної поліції.

Кожен з учасників поділився своїм враженням, а саме головне, враженнями дітей з якими вони співпрацювали у рамках проекту. Однозначною відповіддю був захват та задоволення від того, що вони робили.

Як зауважила, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, це було непросте починання, яке має успішне завершення та сподіваємось чудове продовження.

«Ми справді намагалися створити, та я сподіваюся створили таку активність дітей, яка задовольняє потребу особистості дитини за рахунок розкриття та використання власних ресурсів не порушуючи при цьому права інших. Ми звикли до того, що спорт сам по собі є конкуренцією, а ми змогли запровадити іншу модель поведінки у спортивних активностях, а саме, співпраця», - зазначив медіатор, тренер з питань партнерства у спорті заради соціальних змін Віталій Скороход.

Важливим результатом проекту став напрацьований спільно з учасниками проекту робочий посібник практичних занять «Сталий спортивний розвиток для кожного».
Погода, Новости, загрузка...